10 YIL
HAKKIMIZDA

Atasağun; mimarlık, iç mimarlık, tasarım ve sanat alanında faaliyet gösteren, 2013 yılında Konya’da kurulmuş bir şirkettir.

Her mekanın kendisine özgü bir dokusu ve enerjisi olduğuna inanan ve buna içinde yaşayacak olan kişilerin enerjileri ile hayat veren projeler tasarlayıp, heyecan verici alanlar oluşturmaktan beslenen bir ekibe sahiptir.

Projelerinde, her alanda işinde uzman olan isimlerle çalışmayı kendine hedef edinmiştir.

Sanatçı, tasarımcı ve zanaatkarlar ile iş birliği yapan bir kurumdur.

Atasağun İç Mimarlık

Kronoloji

2022

MOONLİGHT RESTAURANT

Restaurant
2022

MANJESTORE BUTİK

Giyim Mağazası
2022

MEDİCANA KLİNİK

Klinik
2021

ÖNDER METAL

Yönetim Binası
2020

MEHMET SERTOK

Villa
2020

K&F MERAM VİLLA

Villa
2020

OZAN VİLLA

Villa
2019

MEVLÜT BUĞDAY SHOWROOM

Showroom
2018

İSTANBUL MAĞAZA

Giyim Mağazası
2018

C&D VİLLA

Villa
2018

MEVLÜT KARACAOĞLU

Villa
2018

FAYSAL KARAKUŞ OFİS

Ofis
2018

FAYSAL KARAKUŞ OFİS

Ofis
2018

PIRLANTA KUYUMCULUK

Kuyumcu
2017

CİHANBEYLİ

Ofis
2017

HALİL YANDIMOĞLU

Villa
2017

KAYA EVİ

Villa
2017

AHMET SERTOK

Villa
2017

AKD İNŞAAT

Ofis
2017

LOCA GARDEN

Villa Site
2017

GARDEN LIFE

Villa Site
2017

ALİ BAĞCI

Villa
2017

DÜNYA MARKET

Alışveriş
2017

ŞAHİN ÖZER

Ekolojik Köy
2016

IHLAMUR KONAĞI

Villa
2016

İSHAK DOĞRU

Villa
2016

ECZANE SEÇKİN

Eczane
2016

SERTLER GOLD

Konut
2015

MEHMET CAN ÇELİK

Konut
2015

MUMCUOĞLU

Restaurant
2015

KONYA ORDU EVİ

Konaklama
2015

MERAM CAFE

Cafe
2015

DERGAH OTEL

Otel
2014

CENGİZ ERKOYUNCU

Hukuk Ofisi
2014

FİKRET İYGEN HUKUK

Hukuk Ofisi
2014

ANA JET ÜSSÜ CAFE

Cafe
2014

İRFAN ZALADİN

Konut
2014

TAŞUCU OTEL

Konaklama
2013

GÖKHAN ÇELİK

Villa
Atasağun İç Mimarlık

Yorumlar

Fikirleri görkemli eserlere dönüştürmek Şeyma ablanın işidir. Hayalleri gerçeğe çeviren Mimarlara hayranım, sende onlardan birisin.

Göktun Çelik

Mimarlık işin kalbidir. Her mimar aydınlatmanın bir ortam oluşturduğunu bilir. Tasarımlarınla unutulmaz anılar yaşamamıza vesile olduğun bize ışık olduğun için çok teşekkür ederiz. Hayallerimizi mümkün kıldığınız için Atasağun İç Mimarlığa sonsuz teşekkürler. Gözümüz kapalı iyiki sizi tercih etmişiz.

Melike - Mehmet Can Çelik

Mimar bir evi ya da mekanı güzelleştiren kişidir. Evimizi ve benim odamı güzelleştiren kişi Şeyma abla seni çok seviyorum.

M.Aslan ÇELİK

Mimarların büyüsü ayrıntıda gizlidir; bizi büyüleyebilecek her incelikte olan sevgili mimarımız Şeyma ATASAĞUN. Bir mekanı kurmak ve dizayn etmek iki temel unsurdan oluşmaktadır.Dış cephenin sağlamlığı estetiği ve iç tasarımının etkileyici bu konuda işinde uzman ve başarılı çalışmalara imza atan isimdir.İşini ve sahip olduğu bilgiyi %100 yakın şekilde uygulayan müşteri beklentilerine kulak veren bir iç mimar kendisi. İç tasarım sabır gerektiren bir süreçtir. Bu süreçte sıkılmadan işini severek yapan müşteri mutluluğu en önde tutandır.Hayaller bedavadır zor olan onları gerçeğe çevirmektir,bizim hayallerimizi gerçeğe çeviren isim dünyayı değiştirecek bir kişi varsa o da sensin mimarımız ; seni çok seviyoruz

Çelik Ailesi

Ofisimizin iç mimari çizimlerini özgün biçimde yapan Atasağun İç Mimarlık'ın tasarımlarından özenli çalışmalarından mal teminindeki yardımlarından uygulayıcılara sağladıkları yardım ve hizmetlerden fazlasıyla memnunum. Cengiz Erkoyuncu Avukatlık Ofisi

Av. Cengiz ERKOYUNCU

Atasun İç Mimarlık ile tanışmamız bir tanıdık vasıtasıyla olmuştu. Şeyma hanım’a yeni evimizden beklentilerimizi nasıl bir yaşam alanına sahip olmak istediğimizi belirtip gerisini onun özgün tasarımına bıraktık. Çıkan sonuç beklentimizin çok üstünde bir tasarımdı; profesyonel iş ahlakı, dinamik yapısı, özgün fikirleri kendisinin estetiğini, yaşama geçirme gerçeğe dönüştürme becerisi takdire şayandı. Kendisiyle çalışmaktan gurur ve onur duyduk yine olsa yine Atasağun İç Mimarlık deriz. Emeklilerinizden ötürü kendisine tekrar teşekkür ederiz başarılarınız daim olsun.

Fatma Ahmet KAYA

Atasağun İç Mimarlık ailesiyle( ailesiyle diyorum çünkü son derece sıcak ve samimi diyaloğumuz oldu) 2017 yılında tanıştım bir projemizle beraber çalışma fırsatı buldum. Kendim ve firmam adına son derece başarılı problemsiz bir iş birlikteliğimiz oldu. İlerleyen projelerimizde de kendilerinden profesyonel yardımlarda alabileceğimizden hiç şüphem yok nice projelerde birlikte çalışmak dileğiyle. Sertler Gayrimenkul ve İnşaat Tic Ltd Şti

Hasan SERT

Burada bahsettiğimiz kişi önce mimarken sonrasında dostumuz kardeşimiz olmuşsa hayatınızın çok kıymetli bir parçası haline gelmişse iyi günde de kötü günde de yanınızda aradığınız yegane insanların başında geliyorsa artık söylenebilecek kelimelerin çoğu söylenmiştir. 2017 Yılında çalışmaya başladık Atasağun İç mimarlık ile. ilk görüşmemizde çok sevgili Şeyma bizi dikkat ve titizlikle dinledi. Aslında biz bile tam olarak bilmezken ne istediğimizi bize hayallerimizin ötesini sundu. İlk sunum yaptığı günü hatırlıyorum sunum bittiğindeki derin sessizlik adeta nutkumuz tutulmuştu. Daha önce hazırlanan projelerle ilgisi olmayan Özgün fonksiyonel ve şık çizgideki projeye ilk anda vurulmuştuk. Bambaşka ve aslında tam anlamıyla bizi yansıtıyordu derken büyük bir heves ve heyecanlı inşaat başladı. Atasağun İç Mimarlık bu çetrefilli süreci bire bir takip etti. Şeyma gerekli kontrolleri titizlikle gerçekleştirdi. Tuğba her detayla birebir ilgilendi.Bir müşteri için değil de adeta kendi evlerin için uğraşıyorlarmışçasına canla başla çalıştılar. Tüm kriz anlarında sağduyulu ve hoşgörü ile bizi idare ettiler sayelerinde tüm krizler bir fırsata dönüştü. Nihayetinde 2022 Mayıs ayında evimizde taşındık. Eşim ve iki çocuğumuzla yeni evimize baktığımız her köşede ince bir zevk ahenk rahatlık ve huzur buluyoruz. Bizi bizden daha iyi anlayan daha çok düşünen Atasağun İç Mimarlık bizim en büyük şansımız oldu bu süreçte. Bir ev tasarlamak bir değil, birçok kişinin ortak hayalini gerçekleştirmek ; onlara yeni bir hayat sunmak demek. Ş Şimdi yeni hayatımızın keyfini sürme vakti. Tüm kalbimle kendim ve ailem adına sevgilerimle teşekkürlerimi sunuyorum Şeyma Atasağun.

Ahmet & Rana SERTOK

Atasağun İç Mimarlık’la Konya’nın Selçuklu ilçesinde bulunan Garden Life ve Loca Garden villa projelerimizde çalıştık. Alandan tasarruf etmeye çalışıyorsanız veya yeni bir iş yeri veya ev aldıysanız yeniden dekor etmek istiyorsanız beklentilerinize çözüm arıyorsanız, tam adresinizdesiniz. Beklentilerinizi hedeflerinizi projenin gereksinimlerini ve mekanını nasıl kullanacağını çok iyi gözlemleyip çözüm üreterek hizmet veriyor işe bakış açısı, problemlerde çözüm odaklı olması ve disiplinli olması yapacağı işi sahiplenmesi diğer meslektaşlarından ayıran özellikleridir.Onun için tercih edilen kişidir. Bizim şirketimize vermiş olduğumuz emek ve hizmetleri için Atasağun İç Mimarlık’ a teşekkür ederiz . Erkoyuncu İnşaat

Şaban ERKOYUNCU

3 yıl öncesinde eşimle beraber Konya’nın Meram ilçesinde site içerisinde güzel bir villa beğenerek satın aldık. Villayı kafası bitmiş şekli teslim aldıktan sonra bizim hayalimizi yansıtacak ve geliştirecek işinde başarılı vizyon sahibi bir iç mimar bulmamız gerekiyordu. Evet bu isim tartışmasız ŞeymaATASAĞUN ‘du. İsmini daha önceden de duymuştum zevkine güvendim iki üç arkadaşıma da sorduğunda Şeyma ATASAĞUN ‘un ismini vermişlerdi. Sonrasında eşimle beraber kendisinden randevu alıp ofisine gittik. İçeriye giriş anımızdan bizi karşılaması ve uğurlamasına kadar olan bölümden ilgisine hayran kaldık. Kendisi bize yapmış olduğu işlerden ,vizyonundan ve yapabileceklerinden sunum yaptı. Biz de aldığımız evimizde neler istediğimizi ona anlattık. Şeyma Hanım bizim isteklerimizle beraber kendisinden daha güzellerini ekleme yaparak bir süre sonra tekrar ofiste bizi ağırlayarak yapmış olduğu şaheserin renderlarını sunum yaptı. Çok beğenmiştik ve işimizi Şeyma hanıma gönül rahatlığıyla teslim ettik. Şeyma hanım ın takibinde çok güzel bir hizmet aldık. Sonuç harika bir evimiz oldu.yaklaşık 2,5 yıldır keyifle oturuyoruz.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.evimize gelen misafirler bayılıyorlar her defasında şe yma hanımın ismini zikrediyorum. Şeyma hanım Konya için bir marka bundan sonraki iş yaşamında kendisine başarılarının devamını diliyorum.

Şehnaz KARACAOĞLU

Sevgili Şeyma, Sabır, özveri ve tecrübe gerektiren bir mesleğe sahipsin.Ve sen bu mesleğini gerekliklerini fazlasıyla yerine getiriyorsun. Kısa zamanda harikalar yaratarak sadece mimari ile değil en ince detaylarıyla bu harika yapıyı bizim yuvamız haline getirdi n. Mesleğinde gerçek bir sanatçısın. Evimizin gerek çizgilerini gerekse içinde ki ruh ile adeta bütünleştin. Sadece iş konusunda değil çevren tarafından da sevilen bir karakter, bir sanatçısın. Binayı görkemli, huzurlu bir yuva haline getirirken ki çaban, özverin ve ilgin için çok teşekkür ederiz. Umarım, etrafına saçtığın bu güzel ışık, geleceğine de daima aydın kılar.

Tuba & Ali BAĞCI